A3101 JUPARANA INDIA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A3101 |
| Color | GREY AND PINK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 22 |
| Length | 318cm / 125inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 385kg |